Sponsorzy
ELF19

iPro

iPro jest profesjonalnym dostawcom usług szkoleniowych. Projektuje szkolenia umożliwiające realizację pełnego zanurzenia, tj. Immersive learning z wykorzystaniem Virutal Reality oraz Augmented Reality. Projektuje pigułki wiedzy i animacje szkoleniowe oraz w pełni grywalne szkolenia z wykorzystaniem animacji 3D. iPro to również Centrum Ekspertyzy w zakresie Cyfrowego Uczenia się w biznesie.

BLACKBOARD

Blackboard jest największą firmą edukacyjno-szkoleniową na Świecie. Posiada ponad 19000 klientów w 100 różnych krajach. Oferuje kompleksowy pakiet narzędzi służącej projektowaniu działań rozwojowych w firmie: przez platformę LMS po narzędzia umożliwiające szczegółową analizę potrzeb aż do realizacji szkoleń (webinarów) i komunikacji on-line w czasie rzeczywistym.

WESTHILL

Wdraża rozwiązania szkoleniowe i doradcze. Wspiera Klientów w zarządzaniu, sprzedaży oraz obsłudze Klienta – dostarczając nowoczesne rozwiązania. Grywalizacja używana w projektach szkoleniowo – doradczych podnosi ich standard.
Westhill jest zwycięzcą Learning Technology Awards w Londynie i Gamification Europe, Amsterdam 2018.

LLIDERO

Llidero jest dostawcą rozwiązań e-learningowych dla biznesu. Projektuje i realizuje szkolenia e-learningowe, dostarcza gotowe biblioteki szkoleń e-learningowych, biznesowe platformy e-learningowe wraz ze wsparciem technicznym.

Wystawcy
ELF19

BC INTERMEDIA

BC Inter Media sp. z o.o. od 2011 roku dostarcza kompleksowe rozwiązania w obszarze szkoleń online.
Specjalizuje się w narracyjnych szkoleniach online i modułowych platformach LMS zorientowanych na prostotę i intuicyjność użytkowania. Doradza, pomaga projektować systemy szkoleń online, wdraża webinaria, współtworzy programy promocyjne i lojalnościowe.

EPALE

Platforma EPALE to miejsce, w którym szkoleniowcy, trenerzy i edukatorzy osób dorosłych mogą znaleźć inspiracje, propozycje nowych metod nauczania oraz sposobów motywowania dorosłych do nauki

GROMAR

GroMar.eu to firma z wieloletnim i wszechstronnym doświadczeniem w realizacji rozwiązań wspierających edukację online. Działa na rynku od 1999 r. Projektuje i dostarcza narzędzia oraz systemy dla biznesu: szkolenia, moduły i programy do efektywnego nauczania.

WIB

WARSZAWSKI INSTYTUT BANKOWOŚCI to ponad 25-letnie doświadczenie i kompetencje w opracowywaniu i wdrażaniu ścieżek szkoleniowo-certyfikacyjnych w sektorze finansowym
WIB Oferuje efektywny, motywujący proces nabywania wiedzy i umiejętności, „w klasie” i na platformie #WIBMobilny.

SEKTOROWA RADA DS. KOMPETENCJI SEKTORA FINANSOWEGO

SEKTOROWA RADA DS. KOMPETENCJI SEKTORA FINANSOWEGO wspiera rozwiązania służące lepszemu dopasowaniu kompetencji pracowników do potrzeb szybko zmieniających się usług finansowych oraz uczeniu się przez całe życie.

E-tutor

eTutor to platforma do samodzielnej nauki angielskiego przez Internet. Korzysta z niej ponad 1000 firm. Rozwija unikalne narzędzia do nauki języków online: słownik multimedialny (diki.pl), moduł automatycznie sprawdzający poprawność gramatyczną tekstów, gry językowe oraz kompleksowy kurs, uczący od podstaw wszystkich niezbędnych umiejętności językowych

VR Premium

Firma stworzyła własne produkty szkoleniowe VR, zajmuje się opracowaniem scenariusza, produkcją filmów 360, modelowaniem 3D oraz programowaniem aplikacji VR.