E-learning Fusion 2019 to:

W trzech edycjach (2016-2017-2018) łącznie wzięło udział 1,5 tys. osób i odbyło się ponad 50 wykładów. Wśród prelegentów byli przedstawiciele największych firm, między innymi: ING Bank, mBank, Elavon, PZU, Orange, British Petroleum. Wykładowcy poprzednich edycji to autorytety ze świata digital learning m.in.: Perry Timms, Andy Lancaster, Rob Hubbard, Jo Cook, Donald Clark, Pete Jenkins, Myles Runham.

ELF otworzył możliwość dzielenia się wiedzą, doświadczeniem i inspiracjami. Tegoroczna konferencja oraz debiutanckie i jedyne w Polsce targi e-learningowe to kontynuacja ale także rozwinięcie poprzednich wersji tego prestiżowego wydarzenia..

W trakcie konferencji

Tematem ELF19 jest przyszłość rynku cyfrowego nauczania. Dotkniemy świata rozwiązań VR/AR, dowiemy się czym jest adaptive learning, machine learning, gry na serio oraz poruszymy temat jak budować pozytywne doświadczenie pracownika dzięki narzędziom e-learning. Dowiemy się, czy sztuczna inteligencja (AI) da nam szanse na przyspieszenie oduczania się i uczenia. Przyjrzymy się konkretnym technologiom i narzędziom, które zapewniają rozwój formuły e-learning w świecie szkoleń. Na ELF spotka się świat kupujących z dostawcami. ELF umożliwi nawiązanie nowych relacji biznesowych i towarzyskich, które otworzą jeszcze szerszą perspektywę dla rozwoju polskiego świata e-learning i technologii e-learning w Polsce.

Ścieżki tematyczne konferencji:

NARZĘDZIOWNIA

​​Blok tematyczny poświęcony technologii oraz narzędziom, pozwalającym na dynamiczny rozwój cyfrowego świata uczenia się.

STRATEGIA I KONTENT

Blok skierowany na kierunki rozwoju uczenia się w organizacjach, kluczowe pojęcia, formuły oraz narzędzia służące profesjonalistom L&D w budowaniu nowoczesnego środowiska rozwoju dla pracowników.

PRAKTYKA I DOŚWIADCZENIE
„E-learning salon ”

Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem wpisane jest w DNA nowoczesnych rozwiązań digital learning. W tym bloku praktycy – praktykom przedstawią swoje wdrożenia i projekty licząc na feedback w trakcie wystąpień oraz paneli dyskusyjnych.

W części wystawienniczej prowadzone będą przez WYSTAWCÓW i SPONSORÓW warsztaty oraz wystąpienia. „W pigułce” będzie możliwość poznania najnowszych narzędzi, bibliotek szkoleń, technologii służących projektowaniu e-szkoleń i rozwiązań digital learning w szerszym zakresie.