Nick Shackleton-Jones

9:15 - 10:00, 15 kwietnia 2020 r.

Jak ludzie się uczą i co z tym możemy zrobić?

W tej sesji Nick przedstawi nowy sposób myślenia o nauce oraz znaczenie odejścia od myślenia „kursami” do myślenia o zasobach szkoleniowych i projektowaniu wymagających doświadczeń szkoleniowych. W trakcie swojego wykładu opowie o tym, jak projektować zorientowane na użytkowniku szkolenia, pokaże przykłady innowacyjnych programów i rozwiązań. W trakcie swojego wystąpienia próbuje złamać stereotypy myślowe o uczeniu i postara się przekonać do nowego sposobu myślenia o tym, jak uczą się ludzie.
Po sesji Nicka oczekuj nieoczekiwanego!

BIO

Nick jest zafascynowany tym, jak ludzie i technologia współgrają się ze sobą. Jest autorem książek: „Wstępnych objaśnień dotyczących uczenia się i metod projektowania uczenia się” oraz „Jak ludzie się uczą” (Kogan Page, maj 2019). Z wykształcenia jest psychologiem, przez kilka prowadził autorskie wykłady akademickie.
Realizował i realizuje projekty związane z wdrożeniem strategii uczenia się, przywództwa, wykorzystania technologii i cyfrowych materiałów szkoleniowych dla wielu firm, między innymi dla Siemens, BBC&BP. Jest inspiracyjnym mówcą w zakresie uczenia się i rozwoju osobistego. Bierze udział jako prelegent w największych konferencjach w branży szkoleniowej.
Nick otrzymał nagrodę Learning & Performance Institute za zasługi dla branży szkoleniowej w 2017 r.


Wróć