Barbara Thompson

11:40 - 12:10, 15 kwietnia 2020 r.

Cyfrowa transformacja L&D w praktyce

W tej sesji dowiesz się, co naprawdę oznacza transformacja L&D. Barbara prześledzi “konstrukcję” zespołu L&D, model operacyjny, zarządzanie i omówi, w jaki sposób technologia może wspierać wszystko, co robisz?
- Otrzymasz wgląd w studia przypadków odnoszących sukcesy firm, takich jak Amazon, Monzo i Spotify, które przyjęły radykalnie nowy punkt widzenia na customer experience.
- Dowiesz się, jakie są kluczowe czynniki umożliwiające transformację i innowacje oraz jakie są główne pułapki transformacji L&D i jak ich uniknąć?
- Dowiesz się, jakie umiejętności są potrzebne zespołom L&D, aby odnieść sukces w coraz bardziej technologicznym środowisku.
- Otrzymasz wskazówki dotyczące wspierania strategii uczenia się poprzez wykorzystanie nowych mediów, technologii i platform edukacyjnych.

BIO

Barbara posiada duże doświadczenie w zakresie uczenia się i rozwoju, jest rozpoznawana jako jedna z bardziej postępowych, w zakresie poglądów na temat roli L&D. Pracując przez 9 lat w BP, Barbara zbudowała swoje umiejętności i reputację, opracowując przyszłościowe, zorientowane na wyniki rozwiązania L&D, które były daleko przed tym, gdzie był ten zawód i być może tam, gdzie w dużej mierze nadal jest. W projekty, jakie realizuje w PA Consulting i GP Strategies wykorzystuje swoje know-how zdobyte wielu innych organizacjach, które chcą zmieniać i przekształcać środowisko uczenia się.
Możesz śledzić i łączyć się z Barbarą poprzez:
Twitter: https://twitter.com/CaribThompson
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/barbarathompson1/
Blog: https://medium.com/@ba_thompson


Wróć