KONFERENCJA ELF19KONFERENCJA

E-Learning, Fusion (ELF) to jedyna w Polsce międzynarodowa konferencja dotycząca szeroko rozumianego e-learningu, czyli cyfrowego uczenia się (digital learning). ELF jest platformą inspiracji, wymiany wiedzy i doświadczeń pasjonatów i profesjonalistów związanych z cyfrowym nauczaniem z Polski i Europy.

Tegoroczna edycja będzie będzie już IV odsłoną jedynego i najbardziej prestiżowego wydarzenia w Polsce na temat kierunków rozwoju e-learningu. Każdego roku biorą w niej udział przedstawiciele najbardziej znanych marek z Polski i ze Świata. Co bedzie miało wartość i sens? Jak stworzyć cyfrowe środowisko uczenia się, jak zbudować e-learning, ecosystem, co się stanie jak nie złamiemy schematów "starego" myslenia o e-learningu, wyrażonych "ekranami" i nie przekroczymy granic tradycyjnego myślenia i "taniości" e-rozwiązań szkoleniowych. Co angażuje użytkownia rozwiązań pochodzących ze świata e-learningu?

TWÓRCA KONFERENCJI

Twórcą konferencji jest Marta Machalska, która jest związana z rynkiem e-learning od 16 lat, czyli od początku jego istnienia w Polsce. Marta w swojej karierze zrealizowała ponad 500 projektów e-learningowych. W zaprojektowanych i wdrożonych e-szkoleniach wzięła udział niezliczona liczba osób, liczona w setkach tysięcy.

Marta wierzy w e-learning, który "uczy", a nie tylko "przedstawia", gdzie możliwe jest doświadczanie i działanie, które porusza ludzką kreatywność i proces poznawczy.

Marta Machalska jest również recenzentem standardu kwalifikacji zawodowych: metodyk nauczania on-line, metodyk edukacji na odległość, egzaminator on-line, dydaktyk aplikacji multimedialnych.

O KONFERENCJI

E-learning Fusion 2019 to:

W trzech edycjach (2016-2017-2018) łącznie wzięło udział 1,5 tys. osób i odbyło się ponad 50 wykładów. Wśród prelegentów byli przedstawiciele największych firm, między innymi: ING Bank, mBank, Elavon, PZU, Orange, British Petroleum. Wykładowcy poprzednich edycji to autorytety ze świata digital learning m.in.: Perry Timms, Andy Lancaster, Rob Hubbard, Jo Cook, Donald Clark, Pete Jenkins, Myles Runham.

ELF otworzył możliwość dzielenia się wiedzą, doświadczeniem i inspiracjami. Tegoroczna konferencja oraz debiutanckie i jedyne w Polsce targi e-learningowe to kontynuacja ale także rozwinięcie poprzednich wersji tego prestiżowego wydarzenia..

W trakcie konferencji

Tematem ELF19 jest przyszłość rynku cyfrowego nauczania. Dotkniemy świata rozwiązań VR/AR, dowiemy się czym jest adaptive learning, machine learning, gry na serio oraz poruszymy temat jak budować pozytywne doświadczenie pracownika dzięki narzędziom e-learning. Dowiemy się, czy sztuczna inteligencja (AI) da nam szanse na przyspieszenie oduczania się i uczenia. Przyjrzymy się konkretnym technologiom i narzędziom, które zapewniają rozwój formuły e-learning w świecie szkoleń. Na ELF spotka się świat kupujących z dostawcami. ELF umożliwi nawiązanie nowych relacji biznesowych i towarzyskich, które otworzą jeszcze szerszą perspektywę dla rozwoju polskiego świata e-learning i technologii e-learning w Polsce.

Ścieżki tematyczne konferencji:

NARZĘDZIOWNIA

​​Blok tematyczny poświęcony technologii oraz narzędziom, pozwalającym na dynamiczny rozwój cyfrowego świata uczenia się.

STRATEGIA I KONTENT

Blok skierowany na kierunki rozwoju uczenia się w organizacjach, kluczowe pojęcia, formuły oraz narzędzia służące profesjonalistom L&D w budowaniu nowoczesnego środowiska rozwoju dla pracowników.

PRAKTYKA I DOŚWIADCZENIE
„E-learning salon ”

Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem wpisane jest w DNA nowoczesnych rozwiązań digital learning. W tym bloku praktycy – praktykom przedstawią swoje wdrożenia i projekty licząc na feedback w trakcie wystąpień oraz paneli dyskusyjnych.

W części wystawienniczej prowadzone będą przez WYSTAWCÓW i SPONSORÓW warsztaty oraz wystąpienia. „W pigułce” będzie możliwość poznania najnowszych narzędzi, bibliotek szkoleń, technologii służących projektowaniu e-szkoleń i rozwiązań digital learning w szerszym zakresie.

PRELEGENCI

Zobacz prelegentów ELF19

PROGRAM

WIDEO

Wybierz prelegenta, aby zobaczyć wywiad.

Robert Wróblewski

Amanda Nolen

Guy Ooms

Arkadiusz Siechowicz

Inge de Waard

Przemysław Kędzia

Lori Niles-Hofmann

Marta Machalska

Donald H Taylor

GALERIA

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider