Dlaczego warto wziąć udział w Konferencji?

Podczas wydarzenia, będą prezentowane innowacyjne rozwiązania ze świata digital learning. Przedstawiciele różnych firm zaprezentują swoje wdrożenia (case studies), będzie również okazja do networking’u i nawiązania nowych, inspirujących relacji, jak również uczestnictwa w wykładach, warsztatach oraz krótkich inspirujących „pigułkach wiedzy”. ELF to 8 godz. intensywnego rozwoju osobistego pod okiem światowych specjalistów, za pomocą wykładów, paneli i warsztatów. To także możliwość poznania szerokiego grona osób z branży. W części wystawienniczej targów będzie można zapoznać się z ofertą polskich i europejskich firm działających na rynku cyfrowych narzędzi rozwojowych.

E-learning Fusion 2019 to:

W III edycjach (2016-2017-2018) łącznie wzięło udział 1,5 tys.osób i odbyło się ponad 50 wykładów. Wśród prelegentów byli przedstawiciele największych firm, między innymi: ING Banku, mBanku, Elavonu, PZU, Orange, British Petroleum. Wykładowcami poprzednich edycji również takie autorytety ze świata digital learning jak: Perry Timms, Andy Lancaster, Rob Hubbard, Jo Cook, Donald Clark, Pete Jenkins, Myles Runham.

ELF otworzył możliwość dzielenia się wiedzą, doświadczeniem i inspiracji. Tegoroczna konferencja oraz debiutanckie i jedyne w Polsce targi e-learningowe, będą kontynuacją oraz rozwinięciem poprzednich wersji tego prestiżowego wydarzenia.

W trakicie konferencji

W trakcie ELF 19 poruszone zostaną tematy związane z przyszłością rynku cyfrowego nauczania, dotkniemy świata rozwiązań VR/AR, dowiemy się czym jest adaptive learning, machine learning, gry na serio, jak budować pozytywne doświadczenie pracownika dzięki narzędziom e-learning. Dowiemy się, czy sztuczna inteligencja (AI) da nam szanse na przyspieszenie oduczania się i uczenia. Przyjrzymy się konkretnym technologiom i narzędziom, które zapewniają rozwój formuły e-learning w świecie szkoleń … Na ELF spotka się świat kupujących z dostawcami. ELF umożliwi nawiązanie nowych relacji biznesowych i towarzyskich, które otworzą jeszcze szerszą perspektywę dla rozwoju polskiego świata e-learning i technologii e-learning w Polsce.

Konferencja będzie składała się z trzech scieżek tematycznych:

​​Blok tematyczny poświęcony narzędziom i technologii, dzięki której rozwój cyfrowego świata uczenia się jest możliwy i dynamiczny.

Ten blok dedykowany jest kierunkom rozwoju uczenia się w organizacjach, kluczowym pojęciom, formułom i narzędziom służących profesjonalistom L&D w budowaniu nowoczesnego środowiska rozwoju dla pracowników.

Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem wpisane jest w DNA nowoczesnych rozwiązań digital learning - w tym bloku praktycy - praktykom przedstawią swoje wdrożenia i projekty oraz poproszą o feedback w trakcie wystąpień oraz paneli dyskusyjnych

W części wystawienniczej prowadzone będą przez WYSTAWCÓW I SPONSORÓW warsztaty oraz wystąpienia. "W pigułce" będzie możliwość poznania najnowczych narzędzi, bibliotek szkole, technologii służących projektowaniu e-szkoleń i szerzej rozwiązań digital learning.

ELF 19 - STWARZA okazję do:

Wzięcia udziału w prestiżowym, branżowym wydarzeniu

Poznania dużego grona specjaliztów i pasjonatów z obszaru digital learning

Poznania przyszłych Klientów

Poznania najnowszych trendów i narzędzi związanych z cyfrowym środowiskiem uczenia

Spotkań i prelekcji z największymi autorytetami z Polski i Europy

Wymiany doświadczeń

Poznania kierunku rozwoju rynku e-learning

Wzięcia udziału w jedynych targach dedykowanych digital learning w Polsce

ELF 19 – podczas konferencji można:

Spotkać osobiście największe autorytety z branży

Wziąć udział w jedynych w Polsce targach digital learning oraz w towarzyszących im wystąpieniach i warsztatach, organizowanych przez wystawców

Podnieść swoje kwalifikacje zawodowe

Uczestniczyć w wybranych sesjach do wyboru z trzech paneli tematycznych:
NARZĘDZIOWNIA
STRATEGIA I KONTENT
PRAKTYKA I DOŚWIADCZENIE „E-learning salon”

Pogłębić swoją wiedzę na temat kierunków rozwoju technologii w świecie e-learningowym

Usłyszeć o nowych narzędziach do tworzenia treści szkoleniowych

Poznać innowacyjne pomysły i strategie uczenia się

Zainspirować się doświadczeniem innych

Nawiązać szereg biznesowych kontaktów, przydatnych w rozwoju osobistym i na płaszczyźnie biznesowej